Aktuality

Certifikace SolidWorks 2018

V rámci Dnů otevřených dveří mohou žáci získat školní certifikát v modelovacím programu SolidWorks.

Sokolská hledá talent 2018

Využij unikátní možnost seznámit své spolužáky a učitele se svými dovednostmi a výsledky z oblasti vaší originální zájmové tvorby. Soutěž proběhne ve středu 19.12.2018 formou celoškolní prezentace.

Soutěž Roboti FSI

Zajímají Tě konstrukce vozidel, programování, roboti? Máš rád LEGO? Přihlaš svůj tým do soutěže Roboti FSI. Dále si pozván také na dny otevřených dveří FIT a FSI na VUT Brno.

Pomocná síla do školní kuchyně

Hledáme zdatnou důchodkyni nebo šikovnou maminku na mateřské na pomocné práce ve výdejně jídla ve školní jídelně – 2 hodiny přes poledne pravidelně v pondělí, případně jako náhrada pro záskoky za zaměstnance jídelny, nutný potravinářský průkaz.

Nenech to být

Posměšky, ničení osobních věcí, ponižování, ale i sexuální obtěžování, drogy či fyzické útoky. S tím, ale bohužel i s mnohým dalším se potýkají oběti šikany po celé republice. Proto se naše škola zapojila do projektu "Nenech to být", který byl vytvořen od studentů pro studenty.

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám SPŠ

Pro žáky 9. tříd základních škol pořádáme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka. Zahájení kurzů je v lednu 2019.

Jaderná maturita 2018

V JE Dukovany proběhl desátý ročník Jaderné maturity, kde se Martin Mikšík umístil na 4. místě.

SOČ 2018

Ve čtvrtek 10.05.2018 proběhlo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti. Naši žáci školy prezentovali svoje soutěžní práce v kategorii Strojírenství, Elektrotechnika a Informatika.

Vzdělávací zájezd Rakousko 2018

V rámci tematiky 2. světové války navštívili 27.04.2018 naši žáci prostory bývalého koncentračního tábora Mauthausenu v Rakousku. Jako příjemnou zastávkou byla také prohlídka města Linze.

Martin Mikšík zvolen za předsedu ČSU

Dne 21.04.2018 byl náš student Martin Mikšík zvolen za předsedu České středoškolské unie, organizace, která zastupuje hlas středoškoláků v České republice.

nahoru