Přepnout na navigaci

Daruj krev s námi aneb pustíme strojařům žilou V – PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili už pátého ročníku tradiční akce naší školy Daruj krev s námi aneb pustíme strojařům žilou.

Akce proběhla první únorový den v době před jarními prázdninami, kde se sešlo na transfúzní stanici FN Brno-Bohunice 30 studentů. Některým ze zdravotních důvodů nebyl odběr umožněn a nakonec bylo 27 dárců.

Další stále volný termín je ve středu 28.03.2018 před velikonočními prázdninami. Pokud se chcete také připojit, musí vám být více jak 18 let a kontaktovat garanta akce pana Ing. Petra Novotného.

Tradičně přátelská atmosféra ze strany zaměstnanců transfúzní stanice rozptýlila nejistotu nově příchozích prvodárců a všichni odběr zvládli na jedničku.

Studenti 4. ročníků se této společné akce zúčastili naposledy. Nové dárce a dárkyně velice rádi uvítáme mezi námi v příštím školním roce, šestý ročník plánujeme opět příští rok.

Fotky z akce naleznete ve FOTOGALERII.